Rregullat nė Forum!

Shko poshtė

Rregullat nė Forum!

Mesazh  MR-SpokY prej Sat Dec 29, 2007 7:26 am

Rregullat nė Forum


Para se te postoni, tema dhe mesazhe ju lutem qė tė lexoni keto rregulla dhe ti pranoni ato, perndryshe do te detyrohemi tju largojmė nga Forumi!


1. Fjalet banale, ofendimet dhe ato orale (fyerjet) nuk lejohen...(nje veprim i tille i perseritur disa here mund te rezultoje ne ndalimin e hyrjes ne forum). Per tu shprehur me lirshem ju jepet mundesia te bisedoni ne forumin: "Bised e Lirė" mirpo prap pa pėrdorur ofendime apo ndonjė fjal banale.2. Informacioni i dhene brenda ne forum i perket forumit dhe ēdo anetar ka pėrgjegjėsi mbi ēka shkruhet nėn emrin e tij ne forum.


3. Emri (nicki) qe ju do te zgjidhni per tu regjistruar ne forum, duhet te jete i tille qe te mos permbaje fjale banale, ose qe shkaktojne tension, gjithashtu dhe fjalė tė tjera tė cilat mund te krijojne keqkuptime si: administrator, moderator, supermoderator. Ne rast te tille emri do tju ndryshohet ose te fshihet.


4. Gjuha zyrtare ne forum eshte Shqip. Anglishtja dhe Gjermanishtja mund te perdoren pjeserisht. Gjuhe te tjera nuk lejohen dhe perdorimim i gjuhes sllave eshte repėsisht i ndaluar.


5. Rreklamat e gjera dhe te pautorizuara ne forum jane te ndaluara. Diēka e tille do te rezultoje ne fshirjen ose editimin e mesazhit.


6. Temat duhen te postohen ne vendet e duhura, dhe pėrsėritjet e shpeshta te gabimeve me postime do te bjerė deri tek largimi i antarit nga forumi!


7.Para se te postoni ne forum duhet te prezentoni veten perndryshe merrni vrejtje ose 1 bann per jet

Regjistrimi ne forum, do te thote se keni pranuar ēdo rregull te mesiperm, prandaj nje veprim i tille kerkon nje pjesemarrje sa me dinjitoze.
avatar
MR-SpokY
ωєвмαѕтєя
ωєвмαѕтєя

Numri i postimeve : 15
Age : 26
Vendndodhja : C:\WINDOWS
Registration date : 29/12/2007

Shiko profilin e anėtarit http://3psychoz.1talk.net

Mbrapsht nė krye Shko poshtė

Mbrapsht nė krye


 
Drejtat e ktij Forumit:
Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi